Březen 2011

O nás

31. března 2011 v 16:14 || o nás
Virtuální mléčný bar U dvou je internetový magazín plný kulinářské INSPIRACE a zábavy pro všechny věkové kategorie.

Najdete zde nabídku skvělých lahůdek, zábavný i poučný dětský koutek, fotogalerii, rozhovory se zajímavými hosty, hodnotné soutěže a mnohem více.

Můžete tvořit s námi nebo se jen nechat INSPIROVAT.

Virtuální mléčný bar U dvou nemá hranice ani jednosměrnou časovou linii, většina článků je stále aktuálních a uvítáme každý Váš nový komentář.


Pokud chcete mít přehled o nových článcích a aktuálním dění na tomto blogu, staňte se fanoušky Mléčného baru U2 také na facebooku http://www.facebook.com/mlecnybarU2.

Zveme Vás k příjemnému posezení a zábavě.


Pozn.: Copyright © http://mlecny-bar.blog.cz, všechna práva vyhrazena. Publikování nebo další šíření obsahu blogu je bez písemného souhlasu zakázáno. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, e-mail: mlecny-bar@email.cz.

Kontaktujte nás

31. března 2011 v 15:28 || kontakt
Vítejte na blogu prvního virtuálního mléčného baru U dvou.

Najdete zde denní nabídku skvělých lahůdek, dětský koutek se spoustou zábavy, kulinářskou fotogalerii, rozhovory se zajímavými hosty, hodnotné soutěže a mnohem více.Copyright © http://mlecny-bar.blog.cz, všechna práva vyhrazena. Publikování nebo další šíření obsahu blogu je bez písemného souhlasu zakázáno. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.