Velká prázdninová soutěž o hodnotné ceny

28. června 2011 v 21:05 |  || soutěže
Staň se přes prázdniny barmanem v našem virtuálním mléčném baru U dvou, sbírej body a proměňuj je za super ceny.

Velká prázdninová soutěž s názvem "Za barem" bude probíhat od 1.7.-31.8.2011. Každý den můžete získat 10 bodů a již od 100 bodů budete moci vybírat z hodnotných cen.

Soutěžit můžete o stavebnici LEGO, kreativní cukrářskou sadu od Timidekor, společenské hry Albi, dárky s potiskem z Blogu.cz, poukázky na potraviny v BIO kvalitě, výtvarné potřeby, knihy a další.

Jak bude soutěž probíhat?
Na našem blogu Prvního virtuálního mléčného baru U dvou budou po dobu prázdnin pro vás čtenáře vycházet články s výzvou ke splnění úkolu. Pod tento článek můžete přidávat odkazy na vaše díla vytvořená dle zadání. Za každý splněný úkol získáte 10 bodů. Nasbírané body pak můžete proměňovat za hodnotné ceny z aktuálního seznamu výher.

O jaký typ úkolů se bude jednat?
Budete mít za úkol samostatně připravovat a fotit jednoduché pokrmy, jako saláty, dezerty, pomazánky, koktejly. Dále budete vytvářet dekorace na slavnostní tabuli, vyrábět párty pozvánky, starat se o zábavu v dětském koutku, kreslit omalovánky, komunikovat s hosty a plnit řadu dalších drobných aktivit. Barmani v Prvním virtuálním mléčném baru U dvou by měli být především kreativní, hraví a soutěživí.

Jak se stát barmanem?
Nábor nových barmanů bude probíhat po celou dobu prázdnin, je na vás, kdy se do soutěže zapojíte, plnit úkoly můžete i zpětně, ovšem počet cen, za které můžete vyměňovat body je omezený, a tak platí pravidlo: kdo dříve nasbírá dostatečný počet bodů a požádá o cenu, ten ji dříve dostane. Registrovat se můžete pouze pod článkem "Přihláška do velké prázdninové soutěže". Zde také budete moci sledovat tabulku s počtem nasbíraných bodů.

Jak získávat body?
Na blogu mléčného baru U dvou budou pro registrované barmany vycházet články s výzvou ke splnění úkolu. Na svůj blog, webové stránky nebo facebook umístěte článek se splněným úkolem a odkaz na něj přidejte do komentáře pod příslušný článek se zadáním. V textu vašeho článku musí být uvedeno číslo a přesný název úkolu se zpětným odkazem na článek se zadáním na blogu mléčného baru U dvou. Za každý splněný úkol získáte 10 bodů. Platné budou pouze články se správným číslem a názvem úkolu a přiřazené v komentáři pod příslušným článkem se zadáním. V článku prosím uvádějte pouze své autorské fotografie a obrázky.

Jak si vybrat výhru?
Pokud nasbíráte dostatečný počet bodů, můžete je směnit za hodnotné ceny dle vlastního výběru z aktuálního seznamu výher. Z toho seznamu si vyberete cenu, která se vám líbí, a na kterou máte nasbíráno dostatek bodů a zašlete nám svůj požadavek emailem na adresu mlecny-bar@email.cz. Po zaslání výhry budou vaše body odečteny a můžete začít sbírat znovu. Plnit úkoly a sbírat body můžete pouze do 31.8.2011. O výhru lze požádat nejpozději do 15.9.2011. Počet cen je omezený, platí pravidlo, kdo dříve nasbírá dostatečný počet bodů a požádá o cenu, ten ji dříve dostane.


Pořadatel si vyhrazuje právo ve výjimečných případech body neudělit a komentář s nevhodným odkazem smazat, zejména shledá-li dílo nedostatečně kvalitní nebo nesplněné dle zadání. Na výhry v této soutěži nevzniká žádný právní nárok.
 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama